مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
سنگ تراورتن
خياطي اموزش هنرهاي خياطي به روش خانم سيما عمراني
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :سينا
تاريخ: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۲۰:۳۲
قيمت : 56,000 تومان 42,000 تومان

علاقه مندان به هنر خياطي و عزيزاني كه دوست دارند تا در زماني كوتاه و با هزينه اي اندك به مهارت لازم رد اين هنر دست يابند ما توصيه ميكنيم حتما از كتاب آموزش خياطي سيما عمراني استفاده نمايند. اين كتاب ها در چهار جلد ارائه شده است و هر كدام به بيان موضوعات مهم خياطي پرداخته اند.

براي تهيه مجموعه كتاب آموزش خياطي خانم عمراني مي توانيد به يكي از روش هاي زير همين الان اقدام به تهيه اين كتاب ها نماييد و در كمتر از چند روز آنرا دريافت كرده و سپس وجه كالا را به مامور پست تحويل دهيد.

 

كتاب آموزش خياطي خانم عمراني

 

 • براي تهيه كتاب خياطي سيما عمراني در چهار جلد با قيمت ۹۰ هزار تومان مي توانيد بروي دكمه خريد پستي در زير كليك كرده و سفارش خود را ثبت نماييد :

 • جهت خريد سي دي آموزش خياطي سري دوم در قالب ۱۲ ديسك با قيمت ۲۴ هزار تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :


همچنين علاوه بر تهيه كتاب خياطي ايشان مي توانيد اقدام به خريد مجموعه دي وي دي هاي ايشان نيز نموده و اين آثار تصويري را نيز در قالب ۲۴ حلقه تهيه نماييد.مجموعه تصويري ايشان با قيمت ۴۲ هزار تومان ارائه شده است.

 

كتاب خياطي سيما عمراني
جدا از كتابهاي ايشان كه به شدت توصيه مي كنيم حتما اقدام به تهيه انها نماييد شما مي توانيد از مجموعه دي وي دي آموزش خياطي خانم عمراني كه در بالا نيز لينك خريد انرا قرار داديم استافده نماييد و در واقع تركيب كتاب و دي وي دي هاي ايشان مي تواند براي هنر آموزشي كفايت كند تا به ميزان لازم مهارت در خياطي دست يابد.
مجموعه فيلم آموزش خياطي ايشان هم قابليت پخش در دستگاه هاي پلير خانگي را دارد و هم اينكه مي توان توسط كامپيوتر و لپ تاپ نيز به مشاهده آنها پرداخت.
آثاري كه شما در قالب دي وي دي ها از ما دريافت مي كنيد در واقع همان مجموعه فيلم آموزش خياطي خانم عمراني در سيماي خانواده است كه در طول ساليان گذشته توسط ايشان آموزش داده و پخش ميشده و هم اكنون اين فرصت طلايي ايجاد شده تا شما به صورت همزان و با هزينه اي اندك بتوانيد تمامي اين آموزش ها را دريافت نماييد.
خانم عمراني بانوي هنرمند ايراني با بياني شيوا و بسيار ساده تمامي نكات مهم اين هنر را به شما عزيزان آموزش مي دهند و شما در هر سطحي كه باشيد مي توانيد به راحتي با آنها ارتباط برقرار كرده و خيلي سريع به مهارت لازم در اين رشته دست يابيد.
بسياري از هنر آموزان براي اينكه راحت ترين روش آموزشي را دنبال نمايند به دنبا تهيه مجموعه آموزش خياطي بدون الگو مي باشند . ما به اين دسته از علاقه مندان توصيه مي كنيم حتما مجموعه تصويري خانم سيما عمراني را تهيه نمايند چرا كه دقيقا همان سادگي بيان و راحتي در اموزشي كه دنبالش هستي را مي توان در كارهاي ايشان دنبال كرد.
مجموعه آموزش خياطي مبتدي ايشان هم اكنون از طريق فروشگاه پرشين خياط قابل ارائه است و شما علاوه بر روش هايي كه در بالا توضيح داديم مي توانيدبراي خريد با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس گرفته و به صورت تلفني سفارش خود را ثبت نماييد.

كتاب خياطي
شما عزيزان مي توانيد همين الان درهر كجاي كشور كه باشيد اقدام به خريد آموزش خياطي نماييد و ديگر با تهيه اين مجموعه ارزشمند نيازي به رفتن به هيچگونه آموزشگاهيي نخواهيد داشت.
در زير بخشي از محتواي كتاب خياطي را برايتان قرار داده ايم تا بيشتر با نحوه توضيحات و اموزش ايشان آشنا شويد:

دامن ترك دو رنگ
از الگو ۶ ترك يا ۸ ترك استفاده مي‌كنيم به طوري كه مستطيلي به طول قد دامن و به عرض يا باسن رسم كرده از كمر ۱۲ تا ۱۴ پائين آمده خط باسن را كشيده عرض كادر را نصف كرده خي عمودي وسط كادر مي‌كشيم يا كمر را به دست آورده و از خط وسط روي كمر نصف اين مقدار را به طرفين رفته و اضافه را به صورت ساسون به باسن وصل مي‌كنيم.
اوزمان مورد نياز را جدا درست كرده به اين صورت كه خطي عمود به طول خط باسن تا پاي دامن رسم كنيد و از پائين اين خط ۱۲ سانتيمتر به هر طرف رفته به اين خط عمود وصل مي‌كنيم بايد توجه داشت كه دو ضلع مثلث بايد به اندازهخط عمود باشد و اگر اضافه داشت اضافه را از پائين به صورت هلال از بين برده تا موقع دوخت به مشكل برنخوريم و به تعداد ترك‌ها از اين اوزمان برش مي‌زنيم. از اين الگو مي‌توانيم براي دامن زيگزاگي استفاده كنيم و از خط عمود وسط ترك‌ها و وسط اوزمان‌ها ۳۰ سانتيمتر پائين آمده و به صورت ۷ به پاي دامن وصل مي‌كنيم در اين صورت تعداد تيزي‌هاي پاي دامن نسبت به دامن‌ زيگزاگي شماره ۲ دو برابر مي‌شود. در ضمن مي‌توانيم اوزمان‌ها را تا باسن ندهيم و تا بالاي زانو بدهيم در اين صورت خط عمود مثلث بايد به اندازه دلخواه ما باشد كه اين اوزمان‌ها تا كجا دوخته شود.
مقدار پارچه مورد نياز براي ترك‌ها دو قد دامن با عرض ۱۲۰ و براي اوزمان‌ها دو قد مثلث‌ها مي‌باشد.

 
كتاب خياطي ,اموزش خياطي خانم عمراني سيماي خانواده ,خانم عمراني ,آموزش خياطي بدون الگو , آموزش خياطي , هنر خياطي ,خريد آموزش خياطي , دي وي  دي آموزش خياطي خانم عمراني ,فيلم آموزش خياطي ,


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده
[ ]